Alates 1.septembrist ootame lasteaeda uusi, sel aastal koha saanud lapsi.

Sõimerühmad Kannike ja Võilill asuvad lasteaia esimesel korrusel.

Ootame Teid lasteaeda alates 1.septembrist. Soovijad saavad tulla rühma ja töötajatega tutvuma ka 30. ja 31.augustil. Lasteaiaga harjumiseks on hea kui varute piisavalt aega, esialgu koos lapsega rühmas olemiseks, siis paariks tunniks, seejärel pooleks päevaks ning lõpuks terveks päevaks lahkudes. Laps vajab aega, et vanematest eemal olemise ja lasteaiaeluga järk-järgult kohaneda.

Lasteaiaga paremaks harjumiseks on hea, kui saate oma päevarütmi kohandada nii, et u kell 13.00-15.00 jääks lõunase uinaku aeg, siis on lapsel lasteaia päevakavaga lihtsam sobituda. Söömise osas õpetaja ja abi aitavad, hea oleks, kui laps ise oskaks kasvõi väikest lusikat hoida, tassist juua.

Lasteaeda tulles võiksite võtta kaasa täiskomplekti vahetusriideid (juhuks, kui midagi läheb märjaks või mustaks), riiete siltidele ja jalatsitesse on soovitav kleepida või kirjutada lapse nimi. Lasteaias kasutatakse vahetusjalanõusid, ehk siis üks paar õues, teine toas käimiseks. Lisaks riietele on vajalikud kamm ja taskurätik.

Lasteaias võib kaasas olla üks armas mänguasi, kaisuloom, turvaese vms, eriti oluline on see kõige pisematele.

Kui laps kannab mähet, siis eelistatud on püksmähe, et vähehaaval juba potil käimist harjutada. Mähet kandval lapsel võiksid kaasas olla niisked salvrätid.

Vastastikustest kokkulepetest, rühma reeglitest ja ootustest räägivad juba rühma õpetajad.