SEPTEMBER

01.09     N            õppeaasta avamine, teadmistepäev

13.09     T             õppekäik ettevõtte Tallinna Vesi Ülemiste veepuhastusjaama

14.09     K             õppekäik ettevõtte Tallinna Vesi Ülemiste veepuhastusjaama

15.09     N            õppekäik ettevõtte Tallinna Vesi Ülemiste veepuhastusjaama

23.09     R             etendus „Kuidas saada heaks“  (A-tiib kell 9:30 ja B-tiib 10:15, pilet 2€)


OKTOOBER

10.-16.10             leivanädal

14.10     R             etendus „Vembud haldjametsas“ (B-tiib kell 9:30 ja A-tiib kell 10:30, pilet 2 €)

17.-21.10             vee teemanädal

                               Teaduspäev „Vesi“

27.10     N            kaisukarupäev


NOVEMBER

Mõistekaartide koostamine „Kuidas säästan vett“ (koostöös peredega), näitus

7.-11                      isadepäeva perepeod (13.11 isadepäev)

18.11     R             etendus „Päikesekiir õpib nägema“ (A-tiib kell 9:30 ja B-tiib kell 10:15, pilet 2€)

24.11     N            kadrikarneval (25.11 kadripäev)

28.11     E             jõuluhommik


DETSEMBER

5.12      E             jõuluhommik

12.12    E             jõuluhommik

19.12    E             jõuluhommik

12.12    E             jõulukohvik ?

20.-22.12            jõulupeod (20.-21.12 kell 15:30 ja 17:00, 22.12 kell 16:30)


JAANUAR

Beebihommik

13.01     R             etendus „On vaid hetk“ (9:30 B-tiib, 10:15 A-tiib) pilet 2€

Karneval „Vetevana pidu“


VEEBRUAR

03.02     R             lauateatrimängud „Arabella tahab tantsida“ (9:30 – 11:30 Meelespea, Piibeleht, Sinilill, Pääsusilm) pilet 2 €

10.02     R             lauateatrimängud „Arabella tahab tantsida“ (9:30 – 11:30 Nurmenukk, Päevalill, Kurekell, Rukkilill) pilet 2 €

6.-10.02               luulepäev (etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“)

28.02     T             vastlapäev

14.02     T             sõbrapäevapidu (14.02 sõbrapäev)

23.02     N            EV aastapäeva peod (24.02 Eesti Vabariigi aastapäev)


MÄRTS

Vee- ja vannimänguasjade meisterdamine jääkmaterjalidest (koostöös peredega), näitus

                               Spordis eriti tublide laste sündmus

10.03     R             etendus „Mina ja mina“ (kell 10:45 A-tiib, ja 11:30 B-tiib) pilet 2 €


APRILL                                                                                                                

13.04     N            lihavõttetraditsioonid rühmas (14.04 suur reede)

17.-21.04             südamenädal

                                konkurss „Pääsupesa otsib laululindu“ (lasteaia tasand)


MAI

9.-12.05               emadepäeva perepeod (14.05 emadepäev)

                               talgud

17.05    K             aktiivõppeprogrammid „Elu tiigis“ ja „Mereprogramm“ Murastes (KIK toel)

18.05    N            aktiivõppeprogrammid Stroomi rannas (KIK toel)

22.-26.05             lõpetajate nädal?

                perepiknik


JUUNI

Laste tööde näitus „Vee-elu“

01.06     N            lastekaitsepäev

                               Spordipäev

                               matk hipodroomile


JUULI-AUGUST

                               õuemängud

                               vee ja liiva päevad

                               jalutuskäik mere äärde